Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanuljak németet angol után?

Tanuljak németet angol után?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem látom akadályát. Ne ijesszenek el azzal, hogy angol után nehéz németet tanulni, ez hülyeség. A két nyelv egyértelműen eltérő, alapjaiban más a kettő szerkezete. Mindkét nyelvnek megvannak a saját szépségei, de ugyanúgy a buktatói is. Ha érdekel, vágj bele. Minden nyelvnél így van. :) Én angolul, németül, kínaiul és kicsit japánul és koreaiul tudok. Ezt ne vegye senki rossz néven, nem nagyzolni akarok, csak rávilágítani, hogy nem kell fennakadni a nyelvi korlátokon. Ami tetszik, tanuld meg! Hajráf!:))
2012. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igazat kell adnom az elözö válaszadonak.

Angol után én is németet kezdtem tanulni.....

Szard le mit mondanak mások,csak vágj bele és ugyis érezni fogod, hogy megy vagy nem.

2012. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!