Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szinten mennyit javíthat...

Emelt szinten mennyit javíthat/ronthat a szóbeli része az eredményen?

Figyelt kérdés
(80% lett az írásbeli.)
2009. jún. 6. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában szóbelin max. 1 jeggyel korrigálnak. (Kivéve, ha nagyon nagy butaságot mondasz, vagy nem tudsz semmit)
2009. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nagyon lerontani nem tudja ugye? %-ban
2009. jún. 6. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Tantárgyanként eltérő, hogy milyen az írásbeli és a szóbeli aránya. De 80%-ot már nem nagyon lehet lerontani 60% alá (onnantól ötös), főleg hogy ha ilyen jót írtál,akkor már tudhatsz is valamit.
2009. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hetvenöt-nyolcvan(nem emlékszem pontosan) százalék volt tavaly,és levitték 58%-ra szóbelin.
2009. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
számold ki. de javítani nem sokat javít, de rontani tud. amúgy a 80% tök jó. nekem tavaly az emeltem 98 lett, és az 50 pontos szóbeliből minimum 49 kellett ahhoz, hogy ezt ne rontsam el. hálistennek pont 49et kaptam. de pl ha csak 48at kapok, akkor már ront az írásbelimen. szóval számolj utána.
2009. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!