Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy orrműtét javíthat az...

Egy orrműtét javíthat az önbizalmon?

Figyelt kérdés
Elégedetlen vagyok magammal és önbizalomhiányos, mint nagyon sok más ember. Nagyjából egy éve az orrommal van a legfőbb bajom, és ráadásul sokszor levegőt sem kapok rajta rendesen.
2011. máj. 27. 20:49
 1/4 krameri ***** válasza:
66%

hosszútávon nem.

Ha megműtik, és akár tökéletesnek is tűnik, nemsokára majd más hibát találsz, és amiatt fogsz aggódni. A hiba nem kívül van, hanem belül. Meg kell tanulni szeretni magadat, elfogadni úgy ahogy vagy. Ha ez sikerült, nem lezs önbizalomhiányod, és sokkal boldogabb leszel.

Az orrod meg úgy illik az arcodra, ahogy megteremtette Isten, ha azon változtatni akarsz, az csak rosszabb lesz. Az más dolog, ha nem kapsz rendesen levegőt, azzal menj orvoshoz, de a külsején ne akarj változtatni.

2011. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Javíthat, nagyonis. Kivéve ha elrontják... Én már 3 éve szeretném megműttetni,de esélyem nincs rá mert nincs pénzem, akárhogy spórolok is mert a fizum eleve kicsi, és abból ruházkodok, kajálok munkán, stb (a fizum 40.000.
2011. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nagyon sokat javíthat az önbizalmon.

Ha tényleg ez a bajod, akkor csináltasd meg, én valósággal új ember lettem tőle, teljesen elmúlt a depresszióm, és ma már egy boldog ember vagyok.

2011. jún. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

attól függ.

a legtöbb ilyen probléma valójában lelki eredetű szerintem, ezért lényegtelen, mennyire leszel tökéletes ha mindig tökéletesebb akarsz lenni.

ráadásul a szépség is nagyon relatív


ahelyett hogy sminkre, ruhákra meg műtétekre költünk, kicsit művelődni kellene és máris érdekesebbek, szerethetőbbek lennénk, mint szépen sötét belsővel...

2011. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!