Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz nyelv a spanyol, körülbe...

Nehéz nyelv a spanyol, körülbelül mennyi idő alatt lehet megtanulni középfokon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rajtam múlik és tudom, hogyha spanyol nyelvű területen hamarabb meglehet tanulni, de nem hinném, hogy nyelvtanulás céljából kifogok menni egy spanyol nyelvű területre marad a tanár.
2009. jún. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Intenzív nyelvtanulással és egy kis nyelvérzékkel akár másfél-két év alatt is meg tudsz tanulni spanyolul középfokon.
2009. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A spanyolt tartják a világ legkönnyebb nyelvének és hát ami azt illeti szerintem sem nehéz szóval hajrá.Én is tanulom bár csak pár hete kezdtem de tetszik nagyon :)

Ha intenzíven tanulsz szerintem 1-2 év alatt már összeszedsz annyi tudást és gyakorlatot hogy tudd beszélni is valamilyen szinten.

2009. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
velem is megosztanátok? légyszíves?:O
2009. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!