Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem tudná ezt is lefordítani...

Nem tudná ezt is lefordítani valaki?

Figyelt kérdés

Dearest One,


I am more than happy in your urgent mail to my email.How was your day today?.Mine a little cold over here in Dakar Senegal.My Name is Angela Donatus ,I am (24) years old, single and never married, 5ft 7 inches Tall, 55kg weight, black hair and brown eyes,i am from Cote d\' Ivoire in West Africa and presently i am residing in the camp here in Dakar Senegal as a result of the civil war that was fought in my Country some years ago.


My late father General Williams Donatus was The Former Director Of Cocoa Export In My Country (Cote d\' Ivoire) Who is now Dead .


It\'s only Me that is alive now and i managed to make my way to a West African country Senegal where i am living now as a refugee. I would like to know more about you.Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently. I will tell you more about myself in my next mail. Attached here is my picture.Hoping to hear from you soonest.


Yours Forever

Miss Angela


2009. máj. 26. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát én tutira nem gépelek ennyit. Amúgy vicces ez a levél...vagy inkább nagyon érdekes :D
2009. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez valóban hosszú!

Érdekes, mert ugyanilyen levelet már kapott egy ismim és és elkezdtek levelezni és a végén az jött ki, hogy segítsen neki valami pénzes dologban a srác.

A lényege annyi h leírja h h néz ki,meg h sose volt férjnél meg h az apja ezt meg ezt csinálta (vmi nagy ember volt, bár válasz közben telóztam így elfelejtettem)és nemrég meghalt. El szeretne jönni Afrikából.

Érdeklődik felőled, hobbi, szabadidő meg ilyenek.

Ne dőlj be :)

Remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves xy..


Nagyon örülök h.ilyen hamar válaszoltál a levelemre.Milyen volt a mai napod?Itt nálunk Dakar- Senegálban

egy kicsit hűvös van.A nevem Angela Donatus,24 éves vagyok,szingli,soha nem voltam házas.5 láb 7 inch magas vagyok(sajna ezt nem tudom átváltani a mi számrendzserünkbe..)55 kg,fekete a hajam és barna a szemem.Cote D'Ivoire-ből vagyok (Nyugat-Afrikából)és jelenleg Dakar- Szenegálban tartózkodom(egy táborban?) a polgárháború miatt,ami az országomban dúlt pár éve.A dédapám tábornok Williams Donatus a kókusz export társaságű(ez egy hivatalos szövetség vagy ilyesmi lehetett,nehéz lefordítani..)első elnöke volt itt az országban.(Cote d'Ivoire).Ő már meghalt.Már csak én vagyok életben és megpróbálok boldogulni ebben a nyugat-Afrikai országban Szenegálban, ahol most menekültként élek.Szeretenék többet tudni rólad.Mit szeretsz, mit nem,hobbijaidat és mit csinálsz jelenleg.A következő emailben én is írok többet magamról.A képemet csatoltam.Remélem hamarosan hallok majd rólad.


(Mindörökké) a te Angela kisasszonyod

2009. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi néhol nagyon magyarosan írtam de igyekeztem a lényeget kiemelni--előző válaszoló
2009. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cote D'Ivoire az Elefántcsontpart.
2009. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah ok:)
2009. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aa válaszokat, rndesek vagytok :)
2009. máj. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!