Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez? I'm seein' red.

Mit jelent ez? I'm seein' red.

Figyelt kérdés
Meg nem csak hogy mit jelent,hanem hogy milyen igeidö van alkalmazva?köszi elöre is.
2009. máj. 25. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

pirosat látok. (?)

folyamatos jelenidő.

2009. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kifejezés, és azt jelentheti, hogy ideges vagyok (mint amikor a bika vöröset lát)
2009. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
igen, ez tényleg valószínűnek tűnik! bocsi, én nem igazán gondoltam át így átvitt értelemben. :)
2009. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...És az mondjuk nem lehet,h pl a pirosat látok olyan mint magyarul a rózsaszin köd?vagy ez kizásrt?kösz a segitséget.
2009. máj. 25. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:

ez is lehetséges. de az ilyen "szlengjeiket" sajnos nem ismerem ... szerintem írd be gugliba és nézd meg milyen környezetben írják, kiderülhet belőle. :)

hol hallottad/olvastad? abból is kiderülhet.

2009. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a rózsaszín érzés az azt hiszem ott is pink...(I'm in pink vagy mi) a szomorúság megint kizárt mert az meg blue... (I feel blue) :\
2009. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy nagyon mérges vagyok.


Rá is kerestem egynyelvű szótárban:


<informal > To be extremely angry.

2009. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú,köszi.Sokat segitettetek.Amúgy meg egy zeneszámban hallottam...
2009. máj. 25. 21:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!