Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb francia...

Melyik a legkönnyebb francia középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 18:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy már írtam is a peregrinust itt:D Csak annyi változott hogy elhatároztam magam, és ma jelentkeztem próbaórára:)
2009. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
10:36-os->most képzeld el,én meg idén érettségizem,pontok szempontjából létfontosságú...de szerencsém volt
2009. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nálam diplomához kell. Még nincs nyelvvizsgám.:/
2009. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Telefonáltam, mert semmit nem kaptam. Az én csoportom sajnos most nem indul, mert csak ketten jelentkeztünk.

Megérdeztem hogy a vizsgaextra indul-e, ott van-e 8 jelentkező. De nem tudta megmondani.

Kicsit ki vagyok akadva ezen az intézkedésen. Ha nem csörögök oda, nem is értesítenek. Nembeszélve arról, hogy annyi rugalmasság lehetne bennük hogy pl összegyúrnak 2 csoportot, hátha úgy megvannak a jelentkezők elindítják. Dehát sz@rnak rám. Tanuljak ahol akarok, és vagy sikerül a vizsga vagy nem.

Megnéztem ezt a TELC nyelvizsgát is, de az csak egynyelvű.

2 nyelvű valóban csak a bme-n, vagy a rigó utcában van.

De lehet hogy jövőhéten elmegyek oda, mert ott novemberben is van vizsga.

2009. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
én a rigó utcát úgy amblokk nem ajánlom semmilyen nyelvből...szívatnak,kizárólag a kivételekre mennek rá midenhol,a másik meg az,hogy manapság már semmit sem ér!
2009. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Mért nem ér semmit? Amúgy szerintem rosszabb a híre, mint amilyen, legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom. Az, hogy rámennek a nyelvtanra jobban, kinek jó, kinek rossz...


"Ha nem csörögök oda, nem is értesítenek" -- Most ezen meglepődsz azok után, hogy nekem azt mondták nincs is francia tanfolyamuk?:D

2009. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A héten jelentkezem Rigó utcai felkészítő tanfolyamra is.

Bár az sem biztos hogy indul.

2009. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Csak tájékoztatás képpen: A Rigó utcában sem indul francia nyelvvizsga felkészítő tanfolyam.
2009. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Pf...


Én voltam Peregrinus próbaórán... Nem vizsgafelkészítő, hanem az azt megelőző tanfolyami csoport volt. Sajnos közbejöttek dolgok, úgyhogy nem fogok tudni járni... De sajnálom, mert tetszett! Először megijedtem, hogy a helyszín sem illik a képbe (mondjuk elég olcsó, szal nemtudom, palotát vártam?:D Blahánál volt a villamos megállónál, szal közlekedésileg jó helyen) és a tanár is nagyon fiatal volt... De nagyon tetszettek a módszerei. Csak franciául beszélt, azt viszont rengeteget, vicces és kedves volt. Nem a könyv magolására szentelte az órát, meg hogy kötelező jelleggel vegyük sorra az abban szereplő feladatokat, hanem hogy olyan feladatokat csináljunk, ami nekünk is tetszik és van hozzá annyira kedvünk, hogy mind aktívak legyünk. 2 francia tanár van. A másik nem tudom milyen... Ő nagyon szimpatikus volt. Kis létszámú csoportok vannak, már 4 fővel elindul, de azt hiszem 3mal is megmarad a csoport.


Szóval ami jó, hogy van próbaóra, tényleg mindenféle kötelezettség nélkül, még szintfelmérőt sem kell addig írni, csak telen időpontot kérni. Érdemes kipróbálni, hátha belecsöppentek egy jó csoportba.

2009. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
12:28 francia intézetet kicsuktad?
2009. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!