Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb francia...

Melyik a legkönnyebb francia középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 18:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

szia!

van még TELC is franciából,az a legdrágább azt hiszem,ráadásul ha nem sikerül csak az egyik fele pl az egész vizsgadíjat be kell újra fizetni...de a szóbeli elég könnyű,az írásbeli már nehezebb,leginkább a szövegértés

én bme-t ajánlom

2009. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
és én bme-nél jártam vizsgaelőkészítőre,az nagyon sokat jelentett (és iszonyú jó tanárt kaptunk)
2009. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: BME-s francia VIZSGAELŐKÉSZÍTŐRE? Ergo nem sima tanfolyamra?? Azt hogy csináltad??? Épp azt beszélgettük előtted, hogy azt mondták BME-nél, még egyszer sem indítottak franciából vizsgaelőkészítőt...
2009. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%
Mikor jártál oda?? A 3lépcsősre??
2009. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%
Hú de örülök hogy mégsem reménytelen. Az én tanfolyamom jövőhéten indulna, akkor még bizakodom hogy el is fog indulni. Még nem jeleztek vissza.
2009. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

én most vizsgáztam május 30-án,az a vizsgaextra tanfolyam.sajnos mi csak későn akadtunk rá,pedig ha akár szeptemberben el tudok egy ilyet kezdeni,máris sokkal előrébb tartanék...egy hét késéssel csatlakoztam csak be

nekem azt mondták,mindig szoktak indítani franciából is.de mindenképpen be kell menni személyesen,mert nekem minden ilyennel az a tapasztalatom,hogy telefonban beszélnek össze-vissza,személyesen meg azért konkrétabb

2009. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
mmint nem szeptemberben kezdődött,1 hónapos volt a tanfolyam,csak úgy értettem,ilyen rendszeresen indul,és többet is elvégeztem volna
2009. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ehhh ez milyen már???????? Hogy nekem telen azt mondta a nő, hogy még sosem indult franciából! Hát ezt nem hiszem el... Már egy hónapja elkezdtem volna, teljesen be voltam lelkesedve hogy milyen jó az a tanfolyam. Akkor még ki is jött volna 2 lépcső időben, most meg már nem... Csak a harmadikat pontszámmal nem érném el, de ha mégis, akkor is kevés nekem.


Akinek azt mondtam hogy nem indul, ne haragudj, nem gondoltam volna, hogy a BME nyelviskolát hívva ennyire alaptalan hülyeség a válasz amit kapok... De visszajelzésre szerintem se várj, mert a mail-es dolgok ritkán jönnek be. Cselekedj.


Teljesen fel vagyok háborodva!

2009. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Holnap odacsörgök. Voltam bent személyesen, töltötttem ki szintfelmérőt. A 2 csoportba kerültem az alapján. Pedig már 2 éve tanulok.

Kitöltöttem a jelentkezési lapot is.

Azt mondta a hölgy, mindenképp jelezni fognak a részletekkel kapcsolatban. Külön visszakérdeztem, hogy akkor is ha nem indulna ez a csoport, vagy ha véletlenül más napokon lenne. Azt mondta hogy mindenképp, még a mail címemet is lebetűzte, biztos ami biztos alapon.

Majd írok hogy mi van, ha végre kiderül.

2009. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Ja hogy Te már írtál szintfelmérőt! Azt hittem, csak mailben jelentkeztél tanfolyamra a honlapon.


Vizsgaelőkészítőből 2. szint? Dehát az nem rossz.. Pláne 2 év után?:)) 2 év franciából nem sok, hidd el!:) De még más nyelvből sem... Vagy sima 2es modul? De az meg nem vizsgaelőkészítő lenne, mi meg arról beszéltünk.


Mindegy, drukkolok!:) Én már továbbléptem, már kifutottam az időből, az ő előkészítőjük nekem most már nem jó. 1 hónapja jó lett volna. Szóval most a Peregrinussal barátkozom, meg lehet tekinteni órát, és van szuperintenzív tanfolyamuk, ami 1 hó, és a modulrendszerük is jó. Telben nagyon kedvesek voltak (és tudnak a saját tanfolyamukról, ami ezek szerint nem jellemző mindenhol:) )


Majd azért jelzek óra megtekintés után, hogy mit tapasztalok, hátha egy idetévedőnek hasznos info lesz...:) Pláne, ha elkezdem.

2009. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!