Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha szépen kérem lefordítanátok...

Ha szépen kérem lefordítanátok ezt nekem angolra?

Figyelt kérdés
A nyári szünetem igazán jól kezdődött. A tanév befejezése után megbeszéltük a családommal hogy elutazunk Horvátországba. A következő héten a szüleim egy hét szabadságot vettek ki és megvásárolták a buszjegyeket. Amikor Horvátország fővárosába, Zágrábba érkeztünk, hatalmas vihar tört ki, ezért muszáj volt itt éjszakáznunk. Másnap gyönyörű, vihar utáni napra ébredtünk, így elindulhattunk a valódi célunk felé: Zadarba. Itt foglaltunk szállást 6 napra. Amikor odaértünk egy gyönyörű 4 csillagos szálloda várt minket. A szobámból tökéletesen rá lehetett látni a tengerre, sőt egy hatalmas vízesés is volt a távolban, ami ugyan messze volt, de csodás látványt nyújtott. A következő nap elmentünk városnézésre, nagyon sok új ételt és szokást ismertem meg. Az ezt követő napokban ellátogattunk Zagar mellett fekvő városokba,például Kornatba, Sibenikbe, Splitbe. Az utolsó napokban kiélveztük a tengert, szinte egész nap a parton voltunk, úsztunk, röplabdáztunk este pedig a csodás naplementét néztük. Az idei volt eddigi életem legszebb nyaralása, remélem a további években is hasonló szép nyaralásokban lehet részem.
2011. nov. 29. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Fordító

Really began in the summer holidays. After the school year we discussed with my family to go to Croatia. The following week, my parents took a leave of one week and bought the bus tickets. When the capital of Croatia, Zagreb arrived, a huge storm broke out, so I had to spend the night here. The next day a beautiful day we woke up after a storm, so we can start the real goal is to Zadar. Here booked accommodation for 6 days. When we got a beautiful 4-star hotel waiting for us. In my room you could see perfectly out of the sea, even there was a huge waterfall in the distance, which as far, but a wonderful spectacle. The next day we went sightseeing, many meals and a new habit to know. The following days we visited Zagar adjacent cities such as Kornati, Sibenik, Split. The last few days enjoying the sea, most of the day we were on the beach, swam, röplabdáztunk evening we watched a beautiful sunset. This year was my best holiday so far, I hope the other years are similar in a nice vacation experience.

2011. nov. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!