Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL-el német nyelvizsgán a...

ECL-el német nyelvizsgán a hallás utáni szövegértés hova tartozik?

Figyelt kérdés

ECL-el német nyelvizsgán a hallás utáni szövegértés hova tartozik? A szóbeli vizsgához vagy az írásbeli vizsgarészhez? Valamint az is kérdés lenne ha nem egyszerre teszem le az írásbelit és a szóbelit, akkor hogy lesz belőle összevont papír azaz A+B=C tipusú?


Választ előre is köszi!


2009. máj. 10. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A hallás utáni szövegértés a szóbeli részhez tartozik.

Most októbertől van az az új rendszer, hogy külön bizonyítványban kapod meg ha megvan az írásbeli meg ha a szóbeli.

Nekem decemberben sikerült a szóbeli,de az írásbeli nem,januárban megjött a szóbeli vizsgáról a bizonyítvány,voltam februárban írásbelin,az is sikerült, és most kaptam meg az írásbeliről a bizit.

2009. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Gratulálok a vizsgáidhoz és akkor a két külön vizsga elég a diplomához is igaz? Nem kell komplexet , ahhoz letenni?
2009. máj. 10. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha megvan a szóbeli meg az írásbeli,az egyet jelent azzal,hogy megvan a komplex.
2009. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!