Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek is nehéz volt a...

Szerintetek is nehéz volt a német érettségi írásbelin a hallás utáni?

Figyelt kérdés
Az első még nem volt nehéz,de a 2. és a 3.is már alig ment:/ az előző érettségikben a hallás utáni sokkal,de sokkal könnyebbek voltak! Szerintetek?
2011. máj. 8. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A 3. az nem is középszint volt...megcsináltam mindegyik érettségit korábban és még az emeltet is és még utóbbin is könnyebb volt a halott szöveg értése mint ez...csak jelent valamit, ha korábban 90 % felett teljesítettem a német érettségiket ez meg kb 75-80...messze jobb német tudásom van, mint ahogy ez az érettségi most mutatni fogja
2011. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz - az előzőekhez képest - nehéz volt, de egy ideje tervezik, hogy az érettségik színvonalát megnövelik. Csak ehhez megfelelő oktatás, felkészítés és bejelentés is kéne.
2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én speciel 4 éven keresztül kitartóan és szorgalmasan tanultam a németet, az egyik kedvenc tantárgyam is. Nem akarom fényezni magamat, de tényleg sokkal többet dolgoztam, mint akármelyik osztálytársam. És mi lesz az eredmény: 75%! Még az ötös szintet sem érem majd el..., ugyanis én is a magnós részt rontottam el. Nagyon el vagyok keseredve. A felkészítésről annyit, hogy alig gyakoroltunk ilyesféle feladatokat, a tanáromnak meg teljesen magyar akcentusa van.
2011. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az 1. hozzászólóval , én előrehozottan csináltam és amiket eddig kitöltöttem mindegyik 90 % környékén sikerült. Én is úgy érzem,hogy ez nem fogja hűen tükrözni a némettudásomat. Felháborítónak tartom,hogy akik tavaly érettségiztek , minden megeröltetés nélkül egy 10%-kal jobb eredményt érhettek el , mint akik most.
2011. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hibátlan volt minden, és a magnónál a felét sem értem el....:S:S:S az jó (Y)
2011. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!