Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit ér ha egy ritka/különl...

Mennyit ér ha egy ritka/különleges nyelvet tanulok meg jól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl: izlandira ilyesmikre
2009. máj. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semennyit
2009. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokat. Kicsi az esély rá, hogy hasznodra válik, bár az tény, hogy ha hasznodra válik, akkor nagyon. Magyarán szerintem kevés cég keres izlandiul beszélő embert, de ha találnak, akkor ahhoz ragaszkodnak foggal-körömmel.
2009. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem izlandit akarok tanulni, azt csak példának írtam:D
2009. máj. 4. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
viszont ha az a nyelv mondjuk FINN, PORTUGÁL, KATALÁN akkor megéri !!!!!!!!!!!
2009. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

arra jó hogy te magad tudod hogy tudod és ennyi :D


Én ha sok energiám lenne(ami nincs) akk finnül tanulnék :)

2009. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon van értelme ilyen nyelvet tanulni, csak akkor fel kell rá készülni, hogy lehet el kellene hagyni ezt az országot, de az sem biztos. De sztem tuti vennéd valahol hasznát. Én is gondoltam ilyesmire, de még az angollal is bajlódom sajnos.
2009. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is finnül szeretnék tanulni, ha letettem a német és az angol nyelvvizsgát :D. Szerintem megéri, mert nem sok ember van, aki beszéli, és minél kevesebb van valamiből, annál értékesebb. Vagyis ha megtanulsz egy ritka nyelvet, akkor hasznodra válhat később, ha jó helyen keresel munkát.
2009. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!