Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok az interneten...

Hol találok az interneten olyan oldalt, ahol különleges kifejezések vannak?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgára készülök, jó lenne bővítenem a szókincsemet, hogy változatosabb legyen, és a vizsgáztatók is értékelik, hogy ritkább vagy elegánsabb kifejezést használok. Szoktam angolul olvasni, de úgy nem igazán ragadnak rám, sorozatfüggő vagyok, mindet angolul nézem, de még így se. Tudtok ebben segíteni? Köszönöm szépen! 17/L
2011. júl. 13. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
azt mondtad nem ragadnak rad, szoval ha elkezdesz megtanulni valamennyit sorban, akkor erosen ketlem hogy ugy megmaradna akarmennyi is hasznosan. kifejezeseket csak beszedbol, szovegekbol lehet megtanulni szerintem, de ha ragaszkodsz hozza akkor ird bele google be hogy phrases, expressions vagy valamit
2011. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!