Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen oldalak, programok...

Milyen oldalak, programok vannak a német számnevek gyakorlására?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 14:11
 1/1 Mészáros Laci vagyok válasza:

A nyelvtanulás az a tevékenység, ahol számítógép nélkül is jól lehet haladni. tecsóban vettem 120 grammos papírokat, 3x7 centis kártyákra vágtam sniccerrel (tésztanyújtó-deszkára fektetett 10 réteg reklámújságon) egyik oldalára piros tollal a német szó, másik oldalára kék tollal a magyar szó vagy kifejezés.


ezt úgy kell használni, hogy fogok egy köteget, nézem a magyar oldalt, ha KAPÁSBÓL tudom a németet, akkor félreteszem a kártyát, ha nem tudom, akkor megnézem a piros oldalt, néhányszor kimondom a szót, majd a köteg végére teszem. reggel iskolába menve fél óra alatt ötven szót meg lehet tanulni, szódolgozatok előtt ideális. annó dacumál két hónap alatt kb 2000 szót tanultam meg így angolul, egy nyelvvizsgára elég is volt.

2011. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!