Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek neki az angolta...

Hogyan kezdjek neki az angoltanulásnak?

Figyelt kérdés

Alap és középszint között állok vhol, annyira tudom a nyelvet, hogy megértetem magam (bár a nyelvtanom az katasztrófa), és általában megértem, amit nekem mondanak angolul.

Ha napi több órát szánok rá, 3-4 hónap alatt eljuthatok a középszintig? Elsősorban szóban kell tudnom majd használni, mert külföldre megyek.

Tudnátok nekem tanulási módszert javasolni? A nyelvek tanulása eddig nehezen ment, és már egy ideje (kb. 1 éve) hozzá se nyúltam az angolhoz. De most motivált lettem, hogy tudom, néhány hónapon belül rá leszek szorulva az angol nyelvtudásomra.

Sajnos tanárra és nyelvsulira nincsen sok pénzem (max. annyi, hogy az utolsó hónapban járok tanárhoz, vagy egy olcsó kurzust elvégzek).

Hogyan tudnék leginkább magamtól és hatékonyan megtanulni angolul?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. szept. 17. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először kezdj el olvasgatni angolul, esetleg filmeket nézni. Aztán ahol "élesben" tudod gyakorolni és nekem nagyon bevált, az a www.sharedtalk.com.
2011. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2011. szept. 20. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!