Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meg tudnék tanulni...

Szerintetek meg tudnék tanulni oroszul?

Figyelt kérdés
itthon szeretnék.angolból van nyelvvizsgám,azt nem is akarom hanyagolni.franciába kezdtem.3 sok lenne,igaz?de hogyan tanulhatnám meg egyedül?érdemes lenne venni hozzá új könyvet?
2011. aug. 30. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyedül nehezen fog menni, mert nincs akinek feltehetnéd a kérdéseidet. Ha jó nyelvérzéked van, akkor meg tudod tanulni, de szerintem érdemesebb 1-2 nyelvet jól tudni, mint hármat kevésbé.
2011. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

eddig is próbáltam.az írást-olvasást cirillel azt sikerült megtanulnom,szinte egyedül.azt hoyg van-e jó nyelvérzékem azt nem tudom.de igaszság szerint eddig is zavart néha,hogy nem volt kinek feltegyem a kérdéseimet.ű

igaz,hogy anya is tud oroszul,és apa is.vannak rokononaim akik az oroszt használták.anya azért nem segít,mert azt mondja hogy ink kettőt,a franciát helyette.apa meg azt mondja,először angol.én azért is szeretnék tudni oroszul mert sok ismerősöm,rokonom tud.külföldön is.

2011. aug. 30. 11:35
 3/3 A kérdező kommentje:
AZ JÓ HA OROSZ NYELVŰ DOLGOKAT HALLGATOK,PL OROSZ CSATORNÁKAT V VIDEÓT?
2011. aug. 30. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!