Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az '1000 questions 1000...

Az '1000 questions 1000 answers' könyvről mi a véleményed? (A szószedet elég silány szerintem. )

Figyelt kérdés
Szóval szerintem a szószedet elég silány, telis tele van pontatlanságokkal, már sokadikat találom benne.
2011. aug. 17. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően rendben van, én még egy régi kiadást használok, abból is elsősorban az angol középfokút. Az új kiadást tök felesleges megvenni, és való igaz, hogy vannak benne használhatatlan szavak, de valószínűleg van nyelvtanár, aki ellenőrzi, hogy a nebuló mit tanul meg, nem csak úgy a vakvilágba magol.
2011. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig olvasgattam belőle, és szerintem holnap megveszem a felsőfokú változatát. Nekem tetszik, én nem találtam benne hibát.
2011. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossznak nem rossz, de egészen addig míg rá nem döbben az ember hogy angolul szavak jelentését csak angolul lehet jól megfogalmazni. (Mondjuk ez sok nyelvre gondolom ugyanígy van) Így a könyvet igazából feleslegesnek tartom, sokat nem tanul belőle az ember. Olvasni lehet, de tanulni belőle nem ajánlom senkinek.
2011. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: pontosan erről van szó, amit írtál!


önmagában tanulásra tényleg nem ajánlom, én 'újraszótárazom' az összes szavát

2011. aug. 17. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a felsőfokú változatából készültem, na de nem úgy, hogy leültem és bemagoltam az ott leírtakat.

Szerintem a könyv jó, ötleteket ad, de értelmetlen magolásra nem való. Nem is szabad nyelvet bemagolni.

2011. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi, de akkor ti hogyan tanultok otthon magatok angolt, vagy bármilyen nyelvet? jó lenne a segítség, nagyon rég óta nem használtam és most fel kéne frissítenem a nyelvtudásomat. köszönöm a tanácsokat! és pont ebben a könyvben reménykedtem...
2012. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!