Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan tölthetem le az 1000...

Honnan tölthetem le az 1000 questions 1000 réponses című könyvet?

Figyelt kérdés
Már jó ideje keresem, de sehol sem találom. Tudna nekem valaki segíteni?
2011. febr. 5. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

1500Ft-ot sajnálsz egy könyvre...

Jó ideje keresed, annyi idő alatt rég össze lehetett volna spórolni az árát.

2011. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Vagy kiveheted a könyvtárból, és beszkennelheted, az is ingyen van.
2011. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, de sajnos nálunk nem lehet kapni, és a könyvtárban sincs. Egy ilyen olcsó könyvnél meg a szállítási költség többe kerülne mint maga a könyv...azért kössz a segítséget.
2011. febr. 6. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Hát igen, a szállítási költség valóban sokszor majdnem annyi, mint a könyv :) Esetleg válassz még 1-2 könyvet mellé (nyelvvizsga-felkészítő, idegen nyelvű olvasmány vagy bármi ami érdekel, ajándékba másnak) ha bizonyos összeg felett rendelsz, olcsóbb a szállítási költség.

Én egyszerre mindig 3-4 könyvet rendelek.


És egy másik városba sincs lehetőséged elutazni, talán ott van vagy tudnak rendelni..? Ennyire nem lehetsz elszigetelve mindentől :)

2011. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, rendben, majd valahogy megoldom :) Köszi, hogy válaszoltál :)
2011. febr. 9. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!