Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1000 questions 1000 answers...

1000 questions 1000 answers felsőfokú könyve + exam fright killer 50 advanced topics elegendő ECL felsőfok szóbelihez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megvettem őket de csak néhány dolgot tudtam kihámozni belőlük, az ECL témákhoz.


Ezért úgy döntöttem, hogy a témakövetelmények alapján neten fogom összehalászni az egyes témakörökhöz tartozó dolgokat. Ezzel sokkal többre mentem.


Javaslom neked is ezt.

2011. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 8 éve tanulom az angolt, két éve heti 6 órában, előtte 5. Jövőhéten megyek ECL felsőfokra, már több ismerősömnek sikerült. Ők is kb. olyan szinten vannak angolból, mint én, szóval remélem, hogy menni fog (azért látok rá esélyt). Most csak az emelt szintes kérdések és válaszokat tanulom, mert ezt a tanácsot kaptam. Igazából nem tudom, hogy te milyen szinten vagy angolból, így nehéz válaszolni.
2011. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. Én az 1000 kérdés-1000 válasz középfokúra írt és felsőfokúra felkészítő köteteinek szavait tanultam meg. Nekem elég volt.
2011. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!