Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell leirni ezt a...

Roxor3 kérdése:

Hogyan kell leirni ezt a szöveget németül?

Figyelt kérdés

Ebayen rendeltem egy terméket aminek az ára elég borsos a lényeg hogy elküldtük a pénzt és meg szeretnénk kapni a terméket.

Valamilyen köszönést is lehet csatolni de a nevét azt nem tudom.

2011 Augusztus 4-én vettünk egy Thule EuroWay 922 Fahrradheckträger AHK Neu OVP kerékpártartót a kortvelyesi1959 felhasználói néven.

Tegnap a Paypalon keresztül elküldtük a kerékpártartó(vagy termék) árát a szállitási költségekkel együtt és erről szeretnék visszajelzést kérni, hogy megjött-e a pénz és hogy küldik e a terméket postán. Valamint hogy mikor jön meg.

E-mail cím:

kortvelyesi@vipmail.hu

Címünk:

Azaz a mi postacimünk amit majd ide irnék le.

és elköszönés.


2011. aug. 16. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire hivatalos a levél, de úgy írtam mintha az lenne. Remélem még nem késő, de a tegnapot átírtam, mert az már ugye nem aktuális. Lehet van benne hiba, de megértik az tuti. :)


Tárgy: Rückmeldung bitten


Sehr geehrte ....,


Ich habe am 4. August einen Thule EuroWay 922 Fahrradheckträger AHK Neu OVP gekauft. Mein Benutzername ist kortvelyesi1959. Am 15. August habe ich durch Paypal den Preis des Produktes und die Speditionstarif geschickt.

Ich möchte eine Rückmeldung bitten, ob das Geld angekommen ist. Außerdem möchte ich wissen, wann schicken Sie das Produkt und wann kommt es an.


Ich warte auf Ihren Antwort.


Mit freundlichen Grüßen

aláírás

2011. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!