Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból interneten tanulni a...

Angolból interneten tanulni a nulláról honnan tudnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni angolul tanulni, magántanárra vagy nyelviskolába elmenni nincs pénzem sajnos. Kitartásom van, ősztől egyik ismerősöm hetente akár tudna kicsit segíteni, de főleg magamtól kellene elsajátítanom a nyelvet. Milyen oldalak alkalmasak erre leginkább? Persze beírtam a keresőbe, kidobott 120 oldalt, de én most tapasztalatokra lennék elsősorban kíváncsi. Köszönöm:)


2011. aug. 5. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
U wanna get high?
2011. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van 20 ezred, akkor a legtutibb otthontanulós módszert elárulom:

kreativnyelv.hu

Megrendeled és házhoz szállítják a mappákat és a CD-t hozzá.


Ezt Gaál Ottó fejlesztette ki. Az az ember akinek egyedülálló módon Európában, 34 nyelvből van igazolt nyelvvizsgája. Ebből bárki akinek szorgalma van 3-6 hónap alatt 0-ról társalgási szintig megtanulhatja az adott nyelvet.


Én már túl vagyok a németen, angolon, francián és spanyolon. Most a norvégon gondolkozok...

2011. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gaál ottónak 27 nyelvvizsgája van...de ugye az nem jelenti azt is, hogy annyi nyelven képes is beszélni, sőt!


Továbbá ő középfokú tudást ígér mindössze 10 hét alatt!

Te meg, kedves utolsó csak társalgási szintet pár hónap alatt. Akkor most az Ottó úr túloz, vagy te vagy buta?


Mellesleg a tananyagban olyan hibák vannak, amelyeknek nincs helyük egy nyelvtanítási jegyzetben...



Hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem neről szedd le az anyagot és először nézz bele. Nagyon magolós fajta ez. Tapasztalatból beszélek. Ezzel a módszerrel olyan szinten ráuntam a nyelvtanulásra, hogy hányingerem volt tőle egy ideig, amíg nem találtam egy másik módszert...

2011. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

www.eduverzum.hu

remek és ingyenes

2011. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnéztem az ajánlott oldalt, regisztráltam is és hihetetlenül jónak találom. Az első leckén már túl is vagyok:D
2011. aug. 6. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszik. :)))

Majd írd meg, hogy haladsz!


A nyelvvizsgák számában lehet, hogy tévedtem...az én fejemben határozottan a 34 ragadt meg. Na mindegy...


Lehet, hogy én vagyok buta, vagy kevésbé motivált. De igen nekem azért a két-három hónap kevés volt a középszintig, inkább 3-6 hónap kellett. A felsőre pedig egyik nyelvből sem mentem tovább, mivel mindig inkább egy új nyelv kezdett el érdekelni...


Most szívem szerint az oroszt tanulnám, csak sajnos arra még nem készült el a tananyag így most egy kicsit kivárok.

2011. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!