Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Allons-y francia nyelvkönyv...

Az Allons-y francia nyelvkönyv hanganyagát hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Megvan a könyv, de nem kaptam hozzá CDt, és amúgy is kényelmesebb volna az MP3 lejátszón hallgatni, valaki nem tudna adni egy linket, honnan lehet letölteni? Úgy hallottam, le lehet, de nem találom sehol... :(
2011. aug. 4. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagy kettes kötet?
2011. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ, értékelem a segítőkészséged, de közben megtaláltam vééégre. :D ha valakinek kellene:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 4. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is itt leltem meg :D

Jó, hogy eszembe juttattad, pont most akartam feleleveníteni a francia tudásom.

2011. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ajánlom, ments le mindent, ki tudja, meddig lesznek elérhetőek a tárhelyeken.
2011. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mindent letöltöttem, nem bízom a véletlenre. :) és sok sikert a felelevenítéshez. ;)

én még csak most kezdtem a francia tanulmányaimat. :) de a 0. leckét már befejeztük, lelkes vagyok. :D

2011. aug. 4. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak tartson ki! :) Én imádom, éltem is kint, szívesen visszamennék majd.
2011. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!