Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnám ezt fejleszteni?

Hogy tudnám ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy angolt tanulok kemény 3 hónapja. Egész jól megy, tehát ami le van írva azt megértem, viszont beszélni abszolút nem tudok. A leírt, mondott szöveget megértem, viszont ha meg kellene mukkannom csak pislogok. Lehetne ezt valahogy fejleszteni mondjuk tanár nélkül?
2011. júl. 28. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van olyan az ismerőseid közt, aki tud beszélni is kérdd meg őt, hogy segítsen, beszéljetek az órákon előkerülő témákról.
2011. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anno a Streamline English (Departures)-ből kezdtem el tanulni, és bizony nekünk minden leckét be kellett vágni! Még álmomban is a kis párbeszédeket mondogattam, a mai napig tudnám folytatni bármelyiket ("Mrs Connor, could you pass the salt, please?" :D)

A kazettámat rongyosra hallgattam. Egyébként most láttam, hogy mp3-ban fent van :-)))

Úgy kellett megtanulnunk, mintha dalok lennének, együtt mondva a magnóval...(nagyon jól hasznosítható szövegfordulatokkal van tele!) Azon a tanfolyamon - pedig elég vegyes társaság volt, MINDENKI kimerte nyitni a száját...

Olyan jól megtanultam, hogy végül ebből diplomáztam :D

2011. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!