Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreatív angol haladóhoz nem...

Kreatív angol haladóhoz nem tartozik kikérdező cd? Eddig csak a kezdőhöz találtam.

Figyelt kérdés
Vagy ez a kikérdező a kezdőt + a haladót együtt kérdezi ki?
2011. júl. 28. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd már a fáradságot, és legyél szíves megnézni a honlapján...
2011. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert nem találtam a honlapon konkrét választ, nagyokos!
2011. júl. 28. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismét az első vagyok.

De, ott van.

A "Megrendelés" menünél beállítod a nyelvet, stb. és a tanyag menüben csak azt adja be, ami már van.


Pl. Portugál nyelvből nincs haladó tananyag, de angolból már beadja...


Csak azért, mer nincs szó szerint leírva, hanem picit utána kell nézni, az nem azt jelenti, hogy nem található az oldalon.

Na, akkor ki a nagyokos? :P

2011. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, nem értjük egymást. Én is megnéztem a honlapot, láttam is a megrendelésnél ezt a kikérdező cd tárat, csak azt nem tudom, hogy a kezdő vagy a haladó anyaghoz tartozik-e!!! Ugyanis bizonyára láttad, hogy külön hozza fel. 12 fejezetre van osztva a kikérdező cd és mind a kezdő, mind a haladó anyag is 12 fejezetből áll. Ezért nem tudom, hogy melyikhez tartozik. Érdemleges választ mindenesetre te sem tudtál adni.
2011. júl. 28. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés. Angol kikérdező a kezdőhöz(kezdőtől középig) tartozik, haladóhoz nincs. Amúgy szerintem nem is lesz, mert nem kell azon a szinten.

Ha mindhárom angol csomagot megveszed, végigveszed, akkor élőben akarod és tudod használni.

Tv-adást nézel, olvasol, ismerkedsz, stb.

Angol és németből van csak amúgy haladó.

(Oroszból azért még illene kikérdezőt készíteni, ha már svéd, dán és egyébb kisebb nyelvekből is van. Tudom ezt nem kérdezte senki :))

2012. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!