Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanultál a Tangram német...

Tanultál a Tangram német nyelvkönyvből? Ha igen akkor milyen könyvnek tartod? Érdemes abból tanulni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egynyelvű, a nyelvtani szabályokat viszont magadnak kell megértened (ahhoz kell azért egy nyelvtankönyv), kezdőnek szerintem nem a legjobb, én ebből kezdtem el tanulni. Ezután Abitraining Mittel- és Oberstuféből tanultam, és meglett a nyelvvizsgám.
2011. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tanultam már 4 egymás utáni Tangramból is. Nincs vele különösebb probléma, bár ha egyedül tanulsz, akkor semmiképpen se ebből tanulj, mert -mint az előző írta- egynyelvű, ezért nem egyszerű megérteni belőle a nyelvtant.
2011. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem!Köszi a válaszokat!A Startnál jobbnak tartjátok?

Az alsó középfokig hányadik rész visz el a tangramból?

2011. júl. 7. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jött be, pedig mi órán használtuk tanárral. Lehet éppen azért, amiért az előzőeknek sem, itthon nem tudtam belőle készülni, ha nem figyeltem az órán, vagy ott nem értettem meg, akkor itthon sem tudtam...
2011. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!