Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Általános iskolában a Start!...

Általános iskolában a Start! Neu-ból tanultam németet 5 évig. Egyedül menne ezek után Unterwegs-ből?

Figyelt kérdés
tehát általánosban meglett az alapfok a Start! Neu-nak köszönhetően, ugye ennek a folytatása a két Unterwegs-kötet. ha megveszem a tk-t és a mf-et, menne belőle egyedül középfokig legalább?
2011. jún. 14. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az Unterwegs is olyan, mint a Start, mármint felépítésében! :D Vannak benne nehezebb nyelvtani pontok, viszont ugyanúgy leírja, hoz rá példamondatokat! Szerintem menne, főleg, ha szorgalmasan tanulgatsz, hetente egy új nyelvtani részt vegyél, és úgy, hogy először elolvasod, emésztgeted, tanulod is, gyakorold be feladatokkat a munkafüzetből, és ha megy, mehetsz is tovább! :) Én tudok Neked segíteni, mert mi befejeztük már a pirosat is, így ha oldogatod a feladatokat, és szükséged lenne javításra, keress meg! :) Tudok segíteni a nyelvtanban is, ha szükséges. :)
2011. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*gyakorold be feladatokkal. :D Elírtam az előző szövegben.
2011. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!:)
2011. jún. 21. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!