Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Általános iskolában a Start!...

Általános iskolában a Start! Neu-ból tanultam németet 5 évig. Egyedül menne ezek után Unterwegs-ből?

Figyelt kérdés
tehát általánosban meglett az alapfok a Start! Neu-nak köszönhetően, ugye ennek a folytatása a két Unterwegs-kötet. ha megveszem a tk-t és a mf-et, menne belőle egyedül középfokig legalább?
2011. jún. 14. 15:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Elképzelhető, de egy jó tanár sosem árt! :)
2011. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egy kis pénz se árt ;D
2011. jún. 14. 16:05
 3/13 anonim ***** válasza:
én a start neuból tanultam 4 évig és megvan a középszintű nyelvvizsgám. otthon szavakat tanultam pluszba.
2011. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak simán a Starttal? én úgy tudtam, hogy az csak alapfokú :O
2011. jún. 14. 18:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Menni fog az Unterwegs, elég jó, emelkedő nehézségű feladatok vannak. Ha valamit mégse értesz, egyszerűen megkérdezel valakit itt, vagy máshol.
2011. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy ugrás van a Start és az Unterwegs között. Nem biztos, hogy menni fog.

Lehet, hogy más könyvcsaládra kellene váltanod inkább. Bár itt illő lenne írni is helyette valamit, de most nem jut eszembe. (Delphin?)

Én nem igazán kedvelem az Unterwegset német tanár létemre.

Most nekem a 20 weniger eins a kedvencem. Ez inkább nyelvizsgára készülőknak van, nem iskolai, órai használatra.

De valójában mindenből lehet tanulni.

2011. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nekem az tetszett a Start-ban, hogy a munkafüzetében az összes lecke végén le van írva érthetően a nyelvtan.
2011. jún. 14. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem a nyelvtan bőven elég a startból. pannon nyelvvizsgán voltam és a szókincs a lényeg.
2011. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a Start Neu nyelvtani anyaga kevés a középfokú nyelvizsgához (az írásbelihez mindenképp)

Segítség lehet esetleg még a Gaál Ottó féle kreatív nyelvkönyv, letölthető innen: [link]

Van haladó verziója is. Én a francia verziójából tanultam egyedül, és nagyon hasznos volt.

2011. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. jún. 15. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!