Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene nekem? Le...

Valaki segítene nekem? Le kellene ezt az angol nyelvű szöveget fordítani.

Figyelt kérdés

Üdv!


Érdeklődnék, hogy ennek az xxxx ruhának a a postázása mennyibe kerülne Európába? (Magyarországra)

A fehér színű modellből szeretnék rendelni, a 40-es méretből.


2011. jún. 10. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

I would like to enquire about how much it would cost for me to send xxxx clothes by post to Europe(to Hungary).

I would like to order from the white model,size 40.



(Megjegyzés: ami size-t,vagyis a méretet illeti,ezt én csak lefordítottam,de ezzel vigyázz és nézd meg alaposan mégegyszer,mert az egyes méretek számozása Angliában,Amerikában,Ausztráliában és Európában mindenütt más és más...sőt,minden országban más és más.)

2011. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

I would like to enquire how much would it cost me to have sent xxxx clothes by post to Europe (Hungary).

I would like to order the white model, in size 40.

2011. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!