Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy készültök a szóbeli...

Hogy készültök a szóbeli angol érettségire?

Figyelt kérdés

Én előrehozottat csináltam (93% lett:)) de a szóbelire még nem kezdtem el készülni...úgy gondoltam,hogy átnézem, hogy milyen típusú feladatok szoktak lenni és elmegyek párszor különtanárhoz meg a különböző témák szavait ismételem. Ti hogy csináljátok?:)

16/L


2011. máj. 26. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz beszélni angolul, akkor igazából nem sokat kell neked készülni. Én mindig is 3-as voltam angolból, tehát a nyelvtan rész nem megy annyira, meg írásban jobb vagyok, mert nem szeretek beesélgetni angolul, de én úgy készülök, hogy mindent kidolgozok, tehát képleírást, szituációt és azt megtanulom meg szavak is
2011. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem 96 lett, de nem tudom mit kell csinálni egy szóbeli érettségin gondolom csak annyi mint nyelvvizsgán volt. amugy meg nem készülök, annyit angolozok mint minden nap, azaz beszélek kb 1 órát vagy a nagynénémmel vagy unokatestvéreimmel akik a us-ben élnek. szerintem ennél jobb módszer nincsen
2011. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!