Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan álljak neki megtanítani...

Hogyan álljak neki megtanítani valaki magyarul? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Az egyik román ismerősöm megkért, hogy tanítsam meg magyarul, szüksége van rá a munkájában. Hogy fogjunk hozzá? Tudtok esetleg valami könyvet vagy letölthető anyagot ami segít? Köszönöm a segítséget előre is!
2011. máj. 25. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szinten van jelenleg az ismerősöd?? Ez ettől is függ.
2011. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmit se tud, max köszönés és pár szó. De nagyon kezdő.
2011. máj. 25. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ismered kellően a magyar nyelvtant és a román nyelvtant is akkor simán el lehet neki magyarázni, hol van az alany, állítmány, hogy néz ki egy célhatározói mellékmondat, stb. stb.
2011. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az ukrán sógornőmet tanítottam, angol nyelven magyarra. Van egy olyan könyv, hogy Teach yourself, ami nagyon jó, magyar változata is van. De ez csak akkor jó, ha angol nyelven tanítod.

Egyébként kezd az alapoktól.

2011. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
románul fogom tanítani.
2011. máj. 31. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!