Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hova kerülnek a szövegben az...

Hova kerülnek a szövegben az alábbi szavak? hysterically, desperately, quickly, fortunately, just, warmly.

Figyelt kérdés
When they got outside again the rain had turned to snow. They ran to the car, laughing. They felt that they had been released from a prison and now they wanted to be with lots of people. They drove to the next village and as midnight was striking they found a hotel with a room for the night. 'Happy New Year!' cried Jack, as he kissed the surprised receptionist on both cheeks. 'You have no idea how beautiful your hotel is!'
2011. máj. 13. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

When they got outside again the rain had just turned to snow.

They quickly ran to the car, laughing histerically. They felt that they had been released from a prison and now they desperately wanted to be with lots of people.

They drove to the next village and as midnight was striking they fortunately found a hotel with a room for the night. 'Happy New Year!' cried Jack, as he kissed warmly the surprised receptionist on both cheeks. 'You have no idea how beautiful your hotel is!'

2011. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. máj. 13. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A "just" az kimaradt.

and JUST as midnight was striking

2011. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

FromOz:


Nem maradt ki, az első mondatba írtam bele. De a te megoldásodba nem akarok belekötni, szerintem is jó lenne a "just as midnight..." is.

2011. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, koszi. Nem figyeltem oda, elneztem.
2011. máj. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!