Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy jut nektek időtök mindenn...

Hogy jut nektek időtök mindennap gyakorolni az angolt? De hogy lehet erre mindennap időt és türelmet szakítani?

Figyelt kérdés
Már aki persze folyékonyan, maximálisan szeretne beszélni, az gondolom mindennap kell, hogy foglalkozzon vele, legalábbis az én elvem ez.
2011. máj. 8. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akarat és elhatározás kérdése. : )

Nekem például van német középfokú nyelvvizsgám,de pilóta szeretnék lenni,ahhoz meg csak az angol jó.Én körül-belül napi 1-másfél órát angolozok és már észrevettem a fejlődést magamon. :)

Ha sikert szeretnél elérni(akármiben),azért áldozni kell ;)

Szóval sok sikert és kitartást!

2011. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást :) egyébként hogyan gyakorolsz? vagy miket? milyen feladatokat ? -ötleteket gyűjtök-
2011. máj. 8. 13:30
 3/17 anonim ***** válasza:

Ahogy minden tanár is mondja: a legfontosabbak a szavak

újakat tanulok és ismétlem a régieket és nyelvtant gyakorlok.

2011. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az akaraterőmet kellene csiszolni szerintem, haha :D
2011. máj. 8. 15:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

hat, ha akarnam, ha nem, nekem napi 8 ora angol van :P


kulfoldon tanulok, szoval ebbol a szempontbol egyszerubb a nyelvvel foglalkozni. rengeteget segit, ha minden nap angolul beszelek, ha kijavitanak, ha parbeszedeket hallok a diakoktol.

nincs is jobb lehetoseg arra, hogy valaki nyelvet tanuljon...


beszelj szuleiddel, gondolkozzatok csere diak programban!

2011. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szia, már sokat gondolkodtam rajta, csak nem tudtam, nem is tudom, hogy merre kellene elindulni, és olyan ismerősöm sincs aki kint tanult így... esetleg te tudnál segíteni? nagyon hálás lennék!
2011. máj. 10. 16:50
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
sajnos nem tudok ilyen ugyben, nem csere diak vagyok... de ha sulidban rakerdezel, biztos tobbet tudnak mondani...
2011. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Ha szereted a nyelvet akkor magadtól és szívesen gyakorolsz. Legalábbis én szívesen tettem.
2011. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát kérdeztem, de nem igazán nyitottak erre...sajnos..


igen szoktam magamtól gyakorolni -szinte mindig én is... próbálok :D

2011. máj. 11. 21:10
 10/17 anonim ***** válasza:

Hű, nekem sem nagyon van akaraterőm/nem vagyok olyan állapotban, de sajnos muszáj lesz nyáron, októberben előrehozott érettségit fogok tenni, ráadásul emelt szinten.

A középfokúm már megvan.

Szerintem ha kiegyensúlyozott az életed, akkor már tényleg csak a lustaságon múlik.

2011. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!