Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsg Angol középfo...

Origo nyelvvizsg Angol középfoknál hogyan zajlik a képleírás?

Figyelt kérdés
Holnap megyek angolból középfokúra és a elfelejtettem hogyan kell a képet körbeírni, elsőnek elmondom mit látok utánna meg hogy történt -e már velem valaha ilye eset vagy valami hasonló. KÉrem aki jól tudja írja le lépésenként a pontokat. Köszönöm.
2011. máj. 6. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Origora nem szabad lett volna menned, ott pontoznak le ahol tudnak. Csak a pénzedre hajtanak. Oké, a többi is, de nem ennyire mint ezek. R.hadt egy banda. Bocsi.
2011. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek pontok... elmondasz mindent, amit a képről lehet. Szerintem hülyeség pontonként tanulni, mert aztán elédtesznek egy olyan képet, amiről meg sem tudsz nyikkanni.


- elmondod, hogy konkrétan mit látsz a képen

- milyen hatásai vannak, mire jó, miért van

- hogy vélekedsz róla, elítéled, kedveled, stb

- milyen élményeid vannak vele kapcsolatban


De rengeteg kép van, ahol elvárnak mást is. Pl nekem egy gyorsétterem volt, és 2 percet az ottani kajálás pozitív és negatív hatásairól beszéltem...

2011. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már egyáltalán nem olyan vészes egy origós szóbeli, mint amennyire ez a köztudatban elterjedt. Velem nagyon-nagyon rendesek voltak a vizsgáztatók. Először magamról beszéltem kicsit, aztán jött a kép, arról maximum 5 mondatot mondtam és áttértünk a szitura. Ahhoz meg alig volt szókincsem, de segítettek. És sikerült.
2011. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!