Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » El tudok menni nyelv vizsgázni?

El tudok menni nyelv vizsgázni?

Figyelt kérdés

EuroExam angol középfokú nyelvvizsgára készülök, B2-esre. Csak az a baj, hogy május 14-én lesz, az pedig a 14. születésnapom. A jelentkezési határidő pedig április 15., amikor is én még nem töltöm be a 14-et. Nem tudom, így mehetek-e. Bár a következő vizsga időpontja augusztusban lesz, szóval, ha lecsúszom, még több időm is lenne ismételni, de én szeretném, ha májusban meglenne. Kérlek, ha valaki tud erről valamit, írjon!

13/L


2011. ápr. 6. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd föl őket telefonon, és kérdezd meg. Szerintem lehet, de ők tudják biztosra.
2011. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
el lehet menni. nekem a januári ÖSD-n január 5én volt a jelentkezési határidő, de csak márc 8án töltöttem be a 14et. és legális volt és át is mentem:)
2011. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. ápr. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!