Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene nekem spanyol...

Valaki segítene nekem spanyolban? 100 szavas fogalmazást kell írnom és nem akarok 1-est kapni

Figyelt kérdés

e-mailen keresztül tudna valaki segíteni?

indefinido ( befejezett múlt )

és pretério perfecto (közel múlt)

meg van adva pár szempont, Pl perú/ lima, gyarmnat város

tehát pontosabban egy levelet kell írnom és meg vannak adva, hogy hol voltam nagyjából és mit csináltam és idöhatározókkal kell ellátnom, Valaki tudna segíteni mondjuk e-mailban?

Mindenképpen felpontozom, nagyon szükségem lenne rá!


2011. ápr. 2. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:

észrevetted, hogy ugyanazt írod mint én? csak te ocsmányabb verzióban?:D

és már nézed , hogy mikor írok vissza, hogy támadni tudjál.

De amúgy igaza van az egyik válaszolónak. Minek írsz ha nem tudsz semmi hasznos információval szolgálni.

Hidd el kapsz még 1-2 pofont az élettől, ha így viselkedsz.

Ez az a szituáció amikor egy 10.es lányba több intelligencia, és tisztelet szorul, mint egy gondolom felnőtt emberbe, akinek példát kéne mutatnia (:

Többet nem kívánkozok neked válaszolni, erről csak saját magadnak adsz egy bizonyítványt, ha majd visszaolvasod,ha lenyugszol, hogy milyen éretlen egy buta ember vagy.

és a butát nem lexikális, hanem erkölcsi tudásra értem (:

2011. ápr. 2. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Senkiházi kis törpe.
2011. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
( az előző kommentem egy válaszolónak szántam, gondolom törölték a moderátorok a kommenteket)
2011. ápr. 2. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Te meg miért nem húzol házit csinálni .Egy ......vagy aki menőzik itt de agyilag 0 vagy .Amúgy meg mit vártál hogy vlki megírja a házid? Szegénykém téged fejedre ejtettek .
2011. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak sajnálni tudlak, ilyen személyiséggel (:
2011. ápr. 2. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg ennyi ésszel.Szánalmas vagy .
2011. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!