Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek? Az angoltudásom...

Mit tegyek? Az angoltudásom romokban

Figyelt kérdés

körübelül 3.óta tanulok angol, még a régi sulimba jó is volt.

5. ben átjöttem egy másik suliba.. egészen nyolcadigikig volt egy adott tanárunk

aki minden évben i am, you are, she is, he is, it is.

tehát értitek

abban az időben örültem is neki, hogy nem kell többet, mert akkor még nem nőtt be a fejem lágya, hogy úgymondjam

9. ben legalább 7 tanárunk volt. sokszor hiányzoztak,tehát abban az évben semmi újat nem szereztem

most tizedikben, a tanár egész végig magyarul beszél hozzánk, iszonyat agresszív, tehát kérni tőle semmitsem lehet, pár szót megkell tanulni, de hát azok is tök feleslegesek

egyáltalán nem tudok beszélni, semmitse, semmit nem tudok angolul

ráadásul 9. ben bejött a spanyolom. és ott a tanűr az órán egy mukkot meg nem szólalt magyarul, így tudok már ezerszer jobban spanyolul, angolórán minden spanyolul jut eszembe, néha még a magyart is elfelejtem és spanyolul mondom

jövőre kisérettségi utána meg a nagy érettségi, és lekéne tennem a nyelvvizsgámat is

nyári nyelviskolára valószínűleg nem lenne pénzünk, mert a szüleim egy jó ideig nem fognak fizetést kapni, mindenen spórolunk,


2011. márc. 22. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*tanár
2011. márc. 22. 18:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Kezdésnek talán elég lesz MrDuncan videocsatonája is a yutubon


http://www.youtube.com/watch?v=ohJCdihPWqc

2011. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magán tanár.Én is jól megszívtam az angollal a tanárok miatt.Most 8.-os vagyok 4.-től tanulom az angolt,alig tudok valamit,mivel összesen volt nekünk vagy 8 angol tanárunk és most nem túlozok,de lehet megvolt már 10 is.Mindegyikkel össze-vissza vettünk mindenféle anyagot.Egy anyagot vagy nem tanultunk soha vagy pedig mindegyik tanárral végigvettük stb..Szóval lehet nekem is magántanár lesz a vége.Ha nincs rá lehetőséged próbálj meg magadtól tenni érte valahogy valamit.Neten utána nézel az anyagrészeknek.Kikeresed és próbálod értelmezni.Elég nehéz lenne így tanár nélkül,de jobb mint a semmi.:)
2011. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg használd a google fordítót, és tanulj szavakat, az ki is mondja a kiejtést.


Csak szorgalom, és gyakorlás kérdése, szakíts rá naponta időt és menni fog.

2011. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mondjuk, nyelviskolára meg iylenekre nyáron.. még akarnám lenne is pénz

csak attól félek ha intenzívre beállok, vagy olyan a tanár.. tehát értitek, h kész pénzkidobás, meg olyan gyors tempóban nem is tudok haladni, ha meg simába megyek is.. hát nemtudom

na mind1.. most it jolelbeszélgettem magammal :D

ment a pont midnenkinek, köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. márc. 22. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Alti 3tol 8ig, utana kozepsuliban is angol szakos voltam. Mikor kimentem Londonba csak pislogtam hogy mi van? Szoval ennyit a hazai nyelvoktatasrol…


Hasznald ezeket a weboldalakat. En is ezekbol veszem a leckeimet (a szuleimet tanitom angolra, miutan atvettem a tanitasukat, mikor a magantanar befuccsolt. A magantanar egyebkent tok jo tanar, de altiban tanit gyerekeket. Felnottek tanitasahoz egesz mashogy kell hozzaallni, itt jottem be en a kepbe. Azota anyuek jobban tudnak angolul, mint anno en az alti 4. osztalyaban :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] games/gamezone2.htm

[link] course.htm

2011. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó: nagyon nagyon köszönöm szépen :D használni fogom az oldalakat :D

ment a zöld.. és a töbieknek is ám ! (:

2011. márc. 25. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!