Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki lefordítani?...

Segítene valaki lefordítani? (Német)

Figyelt kérdés

Ich stehe morgens um halb 7 Uhr auf. Ich bin ein Shcület, deshalb muss ich früh aufstehen.

Ich gehe ins Bad, wasche mich, putze mir die Zähne, kämme mich, trockne mich ab, ziehe mich an.

Danach gehe in die Küche, ich esse etwas zum Frühstück, Butterbrat mit Aufschnitt trinke Kakao oder Tee.

Mutti macht für die ganze Familie das Frühstück. Ich fahre um halb acht zur schule. Ich fahre mit meinen Eltern zur Schule mit dem Bus, denn sie fahren weiter zu ihrem Arbeitsplatz.

Ich habe jeden Tag 6 Stunden in der Schule. Am Nachmittag habe Training, viermal pro woche.

Am Abend bleibt nicht viel zeit. Ich lerne etwas, sehe ein beischen fern, surfe im Internet.

Um 20 Uhr gehe ich ins Bad. Um 22 Uhr gehe ich ins Bett.



Ich kaufe gern. Man kann in verschiedenen Geschäften kaufen: in der Boutique, Supermarket, im Warenhaus in Taute-Emma in Secondhand-haden, ein Fachgeschäften aufmark.

Ich liebe die Supermarkte. Man kann hier alles unter einem Dach einkaufen. Es gibt hier Sonderangebate.

Der Einkauf geht schnell denn es hier viele Kassen gibt. Das Obst und Gemüse sind immer frisch.       


2011. febr. 22. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Fél hétkor kellek, utána megyek mosakodni,majd készülödök a reggelire, amitt anyu csinál a családnak. Aztán buszal megyek a suliba, 6 orát.este 08-ra megyek fürödni, majd 22 kor fekszem le.
2011. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggelente fél hétkor kelek. Tanuló vagyok, ezért muszáj korán felkelnem. Megyek a fürdőbe, megmosakszom, megmosom a fogamat, megfésülködöm, megtörölközöm, felöltözöm.

Aztán megyek a konyhába, eszek valami reggelit, vajas kenyeret felvágottal, iszok kakaót, vagy teát. Anya csinál reggelit az egész családnak. Fél nyolckor elutazom az iskolába. Az iskoláig busszal utazom a szüleimmel, ők tovább utaznak a munkahelyükre. Itt mindent meg lehet venni egy kalap alatt.

Minden nap hat órám van az iskolában. Délután edzésem van, hetente négyszer. Este nem marad sok idő. Tanulok valamit, egy kicsit tévét nézek, internetezek. Nyolc órakor megyek a fürdőbe. Tízkor megyek aludni.


Szeretek vásárolni. Különböző boltokban lehet vásárolni: butikban, szupermarketben, áruházban, kisboltban, Second Hand-ben, szaküzletben, piacon.

A kedvencem a szupermarket. Itt sok a kínálat.

A bevásárlás gyors, mert sok kassza van. A zöldségek és gyümölcsök mindig frissek.

2011. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindegyiket
2011. febr. 22. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen de inkább a 2.válaszadó irta le teljesen, azért probáltam én is segitni :-)

A suliba tanultam Németet azért valami megmaradt

1 válaszolo voltam

2011. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!