Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a videót? :s

Figyelt kérdés

[link]


fontos lenne! előre is köszönöm :)


2011. febr. 17. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elmondod hogy melyik reszeket irjam le, akkor leirom (mettol meddig, sec-ban). Ha az egesz kell, akkor valakinek csak van annyi ideje hogy begepelje.
2011. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
0:00 - 0:45-ig érdekelne :)
2011. febr. 17. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Let's look at our animation model. We'll call her Sue. As we look inside to see Sue's muscles, bones and teeth, we see how a healthy bite and jaw joint work together. As the mouth opens notice how the jaw bone rotates in the joint but stays braced against the skull with the cartilage disc cushioning between the two bones. As Sue closes notice how the jaw rotates back staying braced and cushioned at all time until all the teeth come into contact at the same time. At the end of the chewing stroke or opening and closing cycle all the teeth have come together into the bite and jaw bone and disc are braced against the skull.

Vessünk egy pillantást animált modellünkre, Sue-ra. Ahogy benézünk, hogy láthassuk Sue izmait, csontjait és fogait láthatjuk, ahogyan egy egészséges harapás együttműködik az állkapocsízülettel. Mikor a száj kinyílik az állkapocscsont belefordul az ízületbe, de a koponyának támasztva marad, miközben a porc beágyazódik a két csont közé. Ahogy az áll visszafordul láthatjuk, hogy egészen addig kitámasztva és kipárnázva marad, míg az összes fog egyszerre nem találkozik. A rágási vagy nyitás-zárás folyamat végén az összes fog összeér egy harapást alkotva, és az állkapocscsont és a porc a koponyának vannak támasztva.

2011. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ebből nem sokat tudtam meg de azért köszönöm :) ha van kedved/időd a lefordíthatod tovább is:)
2011. febr. 20. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt forditottam le, amit kertel, arrol, hogy nem erted, mar nem en tehetek. Es koszonom, hogy megengeded, hogy leforditsam tovabb is, ez hatalmas szivesseg toled, de ha ebben a stilusban beszelsz, akkor koszonom nem elnek a lehetoseggel.
2011. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most mi bajod van? azt hittem ebben az első 45 másodpercben benne van az amit keresek, de nem volt és azért írtam, hogy nem sokat tudtam meg belőle. ha nem hát nem. majd megoldom valahogy...
2011. febr. 22. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!