Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez mennyire lehet igaz?

Ez mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 17. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Amennyire bármelyik másik átverés. Tudod, amikor ilyen nagy színes borítékokat küldenek (ezek is szoktak), amiben benne van, hogy CSAK TE NYERTÉL CSAK MOST. Ennyire igaz.
2011. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy pontosan mire gondolsz, de én is megrendeltem, most jön a negyedik csomag. Az árát tekintve megéri, szép, igényes, hanganyag is van és a szótárgép is jól jött. Én már tanultam pár éve angolt, de gyakorlás híján nagyon megkopott a tudásom és ez nagyon jól összefoglalja a nyelvtant is és kommunikációs részt is. Nekem tetszik, de csak ebből lehetetlen lenne megtanulni angolul, sőt véleményem szerint egy teljesen kezdő el sem tudna rajta igazodni (persze mindezt magamból kiindulva). Remélem segítettem.
2011. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Az első csomagban rendesen elküldték a szótárgépet?Az valami használható szerkezet?és nincs utána fizetendő díj?
2011. febr. 17. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze benne volt az is, de elég kicsi szóval simán elfér benne és nem kellett érte külön fizetni.
2011. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah és használhatónak használható, nyilván nem a legmodernebb/legprofibb szerkezetet küldik el, de tényleg 12 nyelven fordít oda-vissza szavakat, és nagy előnye a kis mérete.
2011. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Azt is elolvastad, hogy elso csomag utan, automatikusan kapsz minden 3-4 hetben uj csomagot 20 ezerert? Nagyon nehez lemondani kesobb.
2011. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan jött ez a 20 ezer? :D Havonta 2 ezer, de lemondhatja bármikor, csak telefonálni kell mondhatom nagyon nehéz...
2011. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én régebben rendeltem hasonló csomagot, és nincsen ebben semmi átverés. Küldenek mindent, amit leírnak, annyi pénzért, amennyiért ott van. Az egyetlen hátrány, hogy szerintem elég drága, és ha már elkezded megrendelni, rosszul néz ki lemondani, mert hiányos marad a gyűjtemény. Viszont tényleg nem nehéz lemondani.

Amiket ajándékokat szoktak küldeni, nem a legjobb minőségűek, de amúgy használhatóak.

2011. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat szoval, elneztem egy 0-at. Jobb ha szemuveggel olvasok! Igaz, 2000, illetve 1990, hogy pontosak legyunk.
2011. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!