Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nélkül tényleg egy...

Angol nélkül tényleg egy senki vagyok?

Figyelt kérdés
mindenhol ezt hallom, de én annyira utálom, én olaszul franciául spanyolul és németül szeretnék csak megtanulni. :/
2011. febr. 13. 00:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ilyenre még nem is gondoltam :) :D
2011. febr. 13. 10:12
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
nalátod:) nézd meg a hueber.de-t és ott találsz a jobb oldali menün vhol ilyen katalógusokat.
2011. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

szerintem nem az angol a minden.. főleg ebben az országban..

én beszélek emelt szinten németül, közép szinten jelenleg hollandul és svédül,de annak idején kicsikartam magamból kínszenvedve egy angol közép nyelvvizsgát is.. de örültem hogy meglett és hagytam a francba.. németül mindennek boldogultam,külföldi szállodáknál mindenhol német-angol a kötelező,így ha nem megy az angol,akkor sincs semmi baj..:)

2011. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az angol ugyan nem minden, de az angol nélkül minden semmi. Sajnos.

Kérdező, keress angol nyelvű oldalakat abban a témában, ami érdekel; a téged érdeklő témákban hallgass videókat, és fórumozz! Meglesz az eredménye.

2011. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"imádom, hogy a némettel meg kell szenvedni egy normális mondat összehozásával. :D"

Akkor inkább kínait kéne tanulnod, azt minden ötödik ember érti a földön ;)

2011. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
na az viszont a némettel ellentétben ocsmány valamint a nyelvet beszélő ország is egy szar : D
2011. febr. 14. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!