Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány nélkül szabad...

Jogosítvány nélkül szabad vezetni pl elhagyatott földúton ahol senki se jár?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Mindent lehet addig csinálni, amíg nem kapnak el :P

Elvileg nem, gyakorlatilag meg nem hiszem hogy az elhagyott földúton sok sün lenne :)

2011. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magánterületen nyugodtan.
2011. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Közterületen nem vezethetsz jogsi nélkül, csak a saját földeden, ha jól tudom, ott is csak akkor ha el van kerítve, vagy ha nincs, akkor egy olyan embernek kell érted felelnie, akinek van jogsija. Azt nem tudom, hogy ha van egy magánterület, ami nincs elkerítve, és nem a tiéd, és azt sem tudod hogy kié, akkor mi a helyzet.
2011. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha arra senki se jár, akkor a rendőr se jár, nem?
2011. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De! Ennyi! :D
2011. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nah igen , ez jogos:DCSak amilyen szerencsém van nem kizárt h épp akkor kerül oda 1-2
2011. ápr. 6. 09:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Én motorozni szoktam földúton, akkor nem láttam rendőrt. De egyszer amikor biciklivel voltam csak pislogtam hogy ott álla rendőr a földút szélén és baszogat egy traktorost mert nem volt rendszáma. Felénk most mindenért büntetnek és sunyi módon elbújnak a fák közé. Nem tudom mivel akarsz vezetni kint a határban de ha valami rendszámossal akkor arra vigyázz hogy azt ne bírják leolvasni és lógj meg előlük mert komolyan megbüntetnek. Pl enduróval átvágsz az egyik földön stb. De szerintem inkább legyen jogsid aztán már mehetsz mindenhol.
2011. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendes autóval gyakorolni a vezetést
2011. ápr. 6. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendetlen autóval kéne.
2011. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a kertünkhöz egy hosszú sáros földes út vezet, eléggé eldugott helyen. 1 hete arra jártak a rendőrök csilli-villi Ford Focusszal. Mi trakesszal járunk :) Azt hittem hallucinálok :) Egyébként elvileg a földes útra is kell jogsi, csak magán telekre nem.
2011. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!