Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Tangramm vagy a Start német...

A Tangramm vagy a Start német nyelvkönyvet ajánlanád? Melyik hasznosabb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nekem mind a kettő bejön, annak ellenére h mások szidják, de inkább a tangram, mert az külföldi kiadós könyv és talán jobb is.
2011. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
nekem egyértelműen a start. a 3 könyv ha jól van oktatva elég egy közép szintig:)
2011. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem elég középszintig! a nyelvtant lehet átveszi de egy csomó szót kell még tanulnod hozzá. nekem a start 3 könyve után még át kellett rágnom magamat az egy híján húsz-on. és nem kevés szót kellett tanulnom, pedig órán a tanárral egy csomót beszélgettünk, szóval nem csak a start és unterwegs A és B szókincse volt a fejemben
2011. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a tangramnak a szókincse sokkal rosszabb,elég kevés szó van benn,de viszont nyelvtan szempontjából jobb szerintem,mert fokozatossan adagolja a start viszont nagyokat lépked a leckék között.Viszont a tangramm már az elején belecsempész olyan dolgokat a leckékben,amik a startban még csak a 10.lecke körül jön elő.Én most kezdtem a tangramból de szerintem nyelvtanilag jobb,eddig legalábbis.Bár szókincse az nagyon gyatra.
2011. febr. 6. 09:56
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy a starton,tangrammon, és a lazán németül könyveken kell átmenni egyszer és az ember egész jól megtanul.
2011. febr. 6. 09:58
 6/20 anonim ***** válasza:
használd a tangram mellé az egy híján húszt. ha mondjuk látod, h most a családról van szó, előveszed ezt a könyvet és megtanulod a család témakört. és amíg nem jutottál el alapfokig, addig csak a Stufe 1-et (alapfok) tanuld, ha már eljutottál alapfokig, azaz azon felül pedig a Stufe 2-t is kezd el tanulni.
2011. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés.De kb hol kezdődik az alapfok és hol a középfok?Nyelvtanilag gondolom.
2011. febr. 6. 10:12
 8/20 anonim ***** válasza:

ezt nehéz megmondani. kb. a 3. múlt, a passiv is talán, de a zu+Infinitiv biztosan középfok.

de te a tangram aktuell-ből tanulsz, igaz? ha igen, akkor a 3/A-tól már középfok.

2011. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tangram aktuellből tanulok!És szerinted azt mennyi idő alatt lehet elérni?Heti 3-szor megyek és itthon olyan 2-3 órát szoktam foglalkozni vele.
2011. febr. 6. 10:24
 10/20 A kérdező kommentje:
2-3 órát naponta.
2011. febr. 6. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!