Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A DSD (Deutsches Sprachdiplom)...

A DSD (Deutsches Sprachdiplom) elfogadják Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. de ez nem egy akárhogy letehető vizsga és talán nehezebb is az átlagostól...

Ezt bizonyos középiskolákban teheted le 11. vagy 12. évfolyamon, általában ingyenes. Itthon elfogadják a továbbtanulásnál és a diplomához is, emellett ezzel Németországban is tanulhatsz.

2011. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honosítani kell, de amúgy elfogadják. Én két éve csináltam, a vizsga valóban ingyenes, a honosítás akkor 5000 Ft volt.
2011. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért kell honosítani?


Elsőnek: köszi az infót, az én (felvidéki) iskolában van DSD vizsga, tehát ezt tudom, csak nem tudtam, hogy Mo-n elfogadják-e. Mert ha nem, akkor meg nem csinálom, nem tűnik egyszerűnek ><

2011. jan. 12. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ez egy alapvetően német nyelvű "bizonyítvány" (igazából csak egy kemény A4-es papír), ami a német anyanyelvű országokban elfogadott. Ez van, de még így is olcsóbb, mint megcsinálni bármilyen másik felsőfokú nyelvvizsgát. Mert ugye az, hogy felsőfokú C1, az is csak a honosított papíron van rajta.
2011. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!