Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hajós kirándulás vs hátizsákos...

Hajós kirándulás vs hátizsákos túra? Hogyan tudnék meggyőzni valakit aki a hátiszákos túrára szeretne menni, hogy jöjjön hajósra?

Figyelt kérdés
angol órára kellene. nem baj ha nem angolul írtok, magyarul várok ötleteket. a feladat az, hogy én és a barátom együtt akarnak nyaralni, de én hajósra, ő hátizsákos kirándulásra akar menni, és nekem megkell győznöm, hogy jöjjön hajósra. tippeket tudnátok írni, hogy miket mondjak a hajósról, kényelem, szép tájak stb? egyszerűen nincs ötletem, nem tudok összefüggő mondatokat kitalálni:( előre is hálás köszönetem minden kedves segítségért!:)
2011. jan. 3. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Jöjjön a hajósra, sokkal kényelmesebb, kellemes vacsorát lehet eltölteni a hajón, miközben nézitek a tájat, megnyugtató ringatózni a hajón, adni fognak élőzenés műsort, távolibb helyre lehet vele eljutni, mint gyalog, sok kedves emberrel lehet megismerkedni, van a hajón szauna/medence/táncterem, most kedvezményesen lehetne utazni, szóval olcsóbb lenne. Hirtelen ennyi
2011. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nahát, köszönöm szépen, lenyűgöztél:) nagyon sokat segítettél, hogy neked milyen lenyűgöző ötleteid vannak? wooow le a kalappal:) nagyon tetszik amit írtál, még egyszer hálásan köszönöm a segítséget!!!Legyen szép estéd!!:)))
2011. jan. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!