Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki csinálna nekem egy...

Valaki csinálna nekem egy kirándulás tervet?

Figyelt kérdés

A feladat az, hogy csinálni kell egy kirándulás tervet, hogy mikor hova menni hánykor meg ilyenek. Az indulás mikor honnan és valós idővel kellene.

PLS!


2010. jan. 25. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért azt jó lenne tudni, milyen kirándulás (egy napos, több napos, nagyjából hány órás, honnan indul, mi a cél, túra vagy városnézés? vagy ez mindegy?).
2010. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj bocsi.. :)

Szóval több napos, túrázós egy csoporttal és nemtom honnan induljunk :( Azért kértem segítséget!

2010. jan. 25. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Az indulás ahol élsz, pl egy nagy parkoló, vagy pályaudvar, ez attól függ mivel mentek aztán.
2010. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem egy komplett terv kéne a te elgondolásaid alapján!
2010. jan. 25. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha kicsit megerőltetnéd magad? Kiválasztas egy várost, lehetőleg olyat, amiben van nevezetesség is, meg szabadidős program is. Én Debrecent mondom most példának. 1. Megnézed szépen az elvira.hu-n, hogy mikor megy oda vonat reggel (ne túl korán, de azért ne is későn, mert Debrecen messze van).

2. Előtte 20 percel kiírsz egy találkozót a vasútállomás előtt.

3.Megnézed a vonat menetidejét. Ugye ha ezt tudod, akkor megtudtad az érkezési időt.

4. Összeszeded a város főbb nevezetsségeit, látnivalóit. Kereshetsz olyat is, ami nagyon érdekes kiállítás, esetleg csak most van ott (időszaki kiállítások). Minden múzeumra kell szánni legalább egy órát, mértétől függően akár többet is. a templomokra, ilyesmikre is kell kb. fél óra. Ha nagy várost választasz, akkor figyelned kell arra, hogy van-e helyi közlekedés, helyi járatok. Ha igen, akkor fel kell tüntetned, hogy ezekkel fogtok közlekedni.

5. Ételről is kell gondoskodni, egy közeli étterem, vendéglő megteszi. Ehhez odaírhatod, hogy mindenki maga állja a cehhet. Így ezzel nem kell bíbelődnöd. Étkezésre legalább két órát kell szánni. Érdemes az ebédet mondjuk 2-3 órára időzíteni, mert így előtte végezhettek a múzeumokkal.

6.Ezután esetleg egy kis szabad vásárolgatás lehet a belvárosban. Erre is 1-2 órát lehet szánni, azután irány haza. Vagy ehelyett lehet aquapark, de az egész délutános program.

2010. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezután kinézed a hazafelé tartó vonatot.
2010. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!