Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angollal kapcsoltaban vannak...

Angollal kapcsoltaban vannak kérdéseim. 1) He has an image OF you. Of-fal kell, vagy on, vagy about you?

Figyelt kérdés

2) The first impression often makes A/THE? crucial btw. candidates IN/AT a job interview, ot IN/AT ? the first date.


Ahol / jelet írtam, ott melyikkel kell írni? Melyik a helyes?

Én magamtól ezekkel a szavakkal írnám, de lehet,hogy pont egy 3. kell.


2010. dec. 29. 10:58
 1/7 A kérdező kommentje:
És a gólyatábor hogy van angolul? Azt esetleg tudjátok? Szótárban nem találtam. :(
2010. dec. 29. 11:04
 2/7 A kérdező kommentje:
és crucial difference... csak ezt kihagytam az elején.
2010. dec. 29. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:

1. the, de ebben nem vagyok biztos

2. at

3. at

2010. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
image of you
2010. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

The first impression often makes the crucial difference between candidates at a job interview, or at a first date.


Ebben csak az a problema, ha elso randevun/talalkozason vagy, ott nem "candidates-eknek hivjuk a resztvevoket.


Tehat en igy irnam: or at a first meeting.

2010. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Köszönöm :)

2010. dec. 29. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Golyatabor, szerintem ezek, mert ugye szoszerint nem lehet tolmacsolni. Leglazabb lenne a meet and greet camp. A tobbi jobban formalisak.


Meet and Greet Camp

Transition Camp

Preliminary Camp

Induction Camp

Introductory Camp

2010. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!