Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulás. SEGÍTENÉTEK?

Angol tanulás. SEGÍTENÉTEK?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Angolt szeretnék tanulni, és szeretném a segítségeteket kérni. Szóval én mindíg is németes voltam suliban, soha nem tanultam angolt, de annyira tetszik a nyelv már évek óta, hogy elhatároztam elkezdem tanulni itthon. Próbálkoztam már programokkal, de valahogy nem az igazi. Valamilyen könyvre gondoltam, hogy abból kellene tanulni, meg persze egy szótár sem ártana. Ajánlanátok nekem jó könyveket? Illetve ti hogyan tanultátok a nyelvet? Nehéz volt? Minden érdekelne róla. Előre is köszönöm!


2010. dec. 10. 21:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia,van egy úgynevezett Kreatív Nyelvtanulás nevű módszer,amivel akár egyedül is megtanulhatsz egy nyelvet.Én általános iskolában nem tanultam angolt,csak németet,a gimi előtt próbálkoztam ezzel legalább az alapokig eljutni.Valamilyen Gaál Ottó a szerzője v. kitalálója vagy nem tudom...most akarok majd ezzel a módszerrel franciául tanulni.
2011. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!