Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet ajánlotok...

Milyen nyelvet ajánlotok tanulás céljából angol után és melyik nyelviskolát akkor már?

Figyelt kérdés

Angolból már tárgyalási szint megvan, most szeretnék új nyelvet elkezdeni-


Köszönöm a választ!


2011. aug. 26. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A nyelvek fontossági sorrendjében nálam az angol után a német következik. De ha olyan nyelvet akarsz tanulni, amit a világon sokfelé/sokan beszélnek, akkor válaszd a spanyolt.

Én a www.kreativnyelvtan.hu olalt ajánlom neked. Olvasgasd el mit írnak róla. Gyors, hatékony nyelvtanulási mószer.

2011. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod.
2011. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyetemre megyek, gazdasági terület
2011. aug. 26. 23:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Az nem cél, hanem eszköz. Cél az például, hogy egy ukrán cég képviselője szeretnék lenni, vagy spanyol nyelvtanár szeretnék lenni, vagy Olaszországban szeretnék dolgozni. Válaszd a németet, abból nagy baj nem lehet.
2011. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor a cél a tárgyalási szint
2011. aug. 26. 23:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem érted... Kivel akarsz tárgyalni? Kínai befektetőkkel? Vagy a Nokia idelátogató finn vezetőinek? Vagy az Audi német vezetőinek?
2011. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mivel a jövőbe nemlátok nemtudom kivel akarok tárgyalni és általában egy nyelvet elkezdeni sem igy szoktak... célnak meg az esetek 99%ban aztmondják egy középfoku komplex vagy szakmai nyelvvizsga, szerintem ez épp eleget elárul... :)
2011. aug. 26. 23:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább franciául tanulj, angol után nem nehéz.
2011. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én közgázra járok, másodéves leszek. Sok álláshirdetést nézegetek, engem is érdekel, mire van szükség munkavállaláskor. Bátran ajánlhatom a németet, nagyon fontos ezen a területen, különösen itt, Magyarországon és nyugatabbra is. Angol mellé tökéletes, legtöbbször felsőfokú angolt vagy németet kérnek (bár a német gyakoribb is...). Én is októberben megyek felsőfokra németből. :)

Ellenben még annyit, hogy nekem pl a spanyol a nagy szerelmem. Nem tudom miért, de imádom. :D Így néha itthon tanulgatom, de a német után neki fogok állni komolyabban. Viszont, ha nem akarsz külföldön dolgozni, neked felesleges lesz. (Én szívesen kimennék Spanyolországba, lehet ki is megyek. :))

2011. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én is a németre gondoltam egyébként
2011. aug. 30. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!