Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz két nyelvet...

Mennyire nehéz két nyelvet egyszerre tanulni?

Figyelt kérdés

Sulin kívül értem, magamtól. Az egyik nyelvet nem tudnám letenni mert imádom, viszont angolt is akarok tanulni mert már mindenhol csak az folyik..illetve külföldön élő emberekkel is szeretnék beszélgetni, és csak az angol maradt. A tanulás sem egy könnyen, illetve a nyelvtanulás se az erősségem..De szeretnék megtanulni idővel mind két nyelven. Így is elég nehéz lesz számomra?

Esetleg olyan weboldalt tud valaki linkelni ahol angol nyelvleckék vannak magyarul, és magyarázat is van hozzá?


2010. dec. 6. 19:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
Na, hogy alakult ez a japán-angol tanulás? Én így majd 8 évre rá olvasgattam végig a hozzászólásokat :) (most aktuális nálam a téma, spanyol-német kombóval és mind a két nyelvből viszonylag jó alapokkal, de igen passzív tudással startolnék újra.)
2018. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!