Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki volt ma TELC közép angolon,...

Ki volt ma TELC közép angolon, és hogy érzi?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 16:15
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Szerintem elég nehéz volt az írásbeli része.

Én a hirdetéses részben arra tettem X-et,hogy New Yorkban vagy és vmi esti szórakozást keresel.A nyomdás szerintem a Frankfurtos hirdetés volt. Nektek mi lett a megoldás a Szingapuros szövegnél arra,hogy a nők miért nem ismerkednek, mert én azt jelöltem,hogy mert nincs idejük, de többen azt mondták, hogy nem érdekli őket.

2010. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én a new yorki esti szórakozásra jelöltem, hogy lesz, hogy beszélnek arról a francia íróról vagy mi. Mert hát oda volt írva, hogy az New York-ban lesz, meg este is, meg szórakozás is...


első

2010. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
A a prezentációs témák amik közül választani lehetett: Sport esemény amin részt vettél stb, Nemzeti étel, hozzávalók, hogy kell elkészíteni. A New Yorkosnál én is a Franciásat választottam, ugyanis a hirdetésben az volt, hogy beszélgetünk a szerzővel meg h a művét megvitatjuk talán, de az nem volt, hogy Franciául lesz felolvasás, vagy beszélgetés. A feladat ugye meg pont arról szólt, hogy olyat keresel, ahol franciául hallhatsz irodalmi műveket.
2010. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Na pont ez az, hogy New Yorkban nem hiszem, hogy franciául tartottak volna felolvasást, ellenben az simán lehet egy esti szórakozás, mert business tripen vagyok, mert másik nem illett volna hozzá. Így lett nekem a francia felolvasás "x", a new yorki esti szórakozás meg az a francia írós new yorki.


első

2010. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

én nem oda tettem x-et mint ahova ti :S én az esti szórakozáshoz, mert azt hittem h a franciást oda kell írni, hogy beszélhetsz a kedvenc íróddal, mert mintha ott lett volna a kis cikkben, hogy lehet feltenni kérdéseket. a másik x-et meg oda tettem, hogy valami 3 típusú izé volt felsorolva hogy történelmi meg ilyenek, de már nem emlékszek pontosan. én az indonéz nőshoz azt írtam, hogy mert nem akarnak, de azon is sokat gondolkoztam, hogy nem e amiatt, hogy nincs rá elég idejük. a szóbelin 2 közül választhattam: a sporting event you have attended vagy a natioan dish (ingredients etc.), én az elsőt választottam. a cikk meg valami olyasmi volt, hogy a sulikban a terrort meg ilyeneket hogy lehetne megakadályozni valami bullying ... nem tudom, nem emlékszek annyira, de szerintem elég hülye cikk. a szituáció meg arról szólt, hogy felkértek, hogy fejlesszetek a sulin, szerintem milyen az ideális suli, ezekből mi megvalósítható meg ilyenek...

írásbelin az első feladatban nem az volt a címlehetőség, hogy Tea Is Better The Juice ? én totál úgy emlékszek és azt is választottam szerintem. meg valahova azt a Punishingos címet választottam, hogy fellépnek ellene vagy valami ilyesmi. meg volt 2 olyan cím is, amik 3 szavasok voltak, ugyanahhoz a szöveghez voltak valók és csak a szórendben meg egy szóban különböztek. én abból szerintem az elsőt válaszottam, ti?

a 2. feladatban az első kérdésre mit válaszoltatok, hogy mi annak a rendezvénynek a célja? én azt, hogy minél többen randizzanak, de gondolkoztam azon is, hogy megoldjanak egy nemzeti problémát, azt hogy romantikus fényben tűnjön fel a város azt annyira nem tartottam valószínűnek de így utólag már azt is el tudnám képzelni..

2010. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

ja, a kisbabásra én se a tv-set írtam, hanem hogy valami nyelvtanítás vagy mi, a másodikat.

uh, még csak tegnap volt de alig emlékszek már rá

2010. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Aki meg szeretné velem vitatni a feladatokat részletesen, az küldjön egy e-mailt a zzuter@gmail.com-ra, remélem lesz jelentkező,mert így azért le tudjuk szűrni,hogy kb. mennyire lett jó.
2010. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

Egy-kég gondolat azokról amikről itt vitáztok...

A teás szöveg, ha valaki nem értette volna azt magyarázta, hogy bár felröppent ez-az a gyógyteákról, de igenis biztonságosak. Tehát egyértelmű mi volt a válasz.

Nos 1-2 dolog a második szövegről : az indonéz kormány a népesség fogyását mint nemzeti problémát akarta megakadájozni a programmal, másodszor az indonéz nők egyszerűen nem érzik szükségét, hogy férjhez menjenek (leginkább karrierista szempontból), továbbá az indonéz nők megalázónak tartják a programot, végül a vélemények a programról "többnyire kritikusak". hiszen ha jól emlékszem egy 3-4 meginterjúvolt alanyból egy mondta csak, hogy zsírkirály az ötlet.

2010. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Szerintem már oly mindegy.
2010. dec. 16. 22:27
 20/30 anonim válasza:
ÁÁÁ még egy hét... jó lenne, ha előbb felkerülnének. Nem tudtak valamit? tipp?
2010. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!